Paslaugos-atsiliepimai - Šeimos slėnis
7457
page-template-default,page,page-id-7457,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219,elementor-page elementor-page-7457

Beno tėtis

2024 m

Noriu padėkoti visiems [Ankstyvosios reabilitacijos] specialistams už nuoširdų darbą!

Dominyko tėtis

2024 m.

Gerbiamas Šeimos Slėnio Kolektyve!

Šiandieną baigėme ankstyvosios reabilitacijos kursą, tai kol jausmai ir įspūdžiai neatšalo, norėčiau iš karto nuoširdžiai padėkoti jūsų centrui už didelę pagalbą, kurią teikiate mūsų vaikui, sūnui Dominykui. Jūsų kolektyvas iš tiesų įspūdingas – profesionalus, nuoširdus ir nuolat pasirengęs padėti, visada su šypsena, tiek kabinetuose tiek koridoriuose. Tai be galo stebino ir maloniai nuteikė. Ypatingas dėkui svajonių komandai dirbusiai su Dominyku: Justei, Aidai, Dovilei, Simonai, Linai, Domantui ir Daliai!

Nuo pat pirmojo susitikimo iki šios dienos mes įsitikinome jūsų atsidavimu ir gebėjimu sukurti palankią ir įdomią aplinką mūsų vaikui. Jūsų pastangos ir rūpestis leido Dominykui pasiekti didelį progresą, kuris, be jokios abejonės, yra jūsų profesionalaus ir sistemingo darbo vaisius.

Taip pat norėčiau paminėti, kad jūsų parama ir patarimai mums, kaip tėvams, buvo neįkainojami. Jūsų kantrybė, supratimas ir nuolatinis dėmesys mums visada leido jaustis suprastiems ir įgalintiems patiems daryti pokyčius!

Mes esame dėkingi, kad turime galimybę bendradarbiauti su tokia nuostabia svajonių komanda, ir džiaugiamės matydami, kaip mūsų vaikas auga ir tobulėja po jūsų priežiūros. Dar kartą išreiškiame didžiulę padėką visam jūsų kolektyvui. Jūsų darbas turi didelę reikšmę ir įtaką mūsų šeimai, ir mes esame labai Jums dėkingi už tai.

Ačiū Jums labai labai!

Amelijos tėtis

2024 m

Dėkoju už užsiėmimus! Amelijai jie labai patiko, ji noriai keldavosi iš ryto su tikslu vykti pas Ankstyvosios reabilitacijos logopedę ir kitus specialistus. Po kiekvieno užsiėmimo gaudavau trumpą veiklos apibendrinimą apie Amelijos progresą. Amelija, mano akimis, padarė didelę pažangą bei turės puikių prisiminimų. 🙂

 

Ačiū  ir  linkėjimai visai nuostabiai Ankstyvosios reabilitacijos komandai!

A. V.

2023 m.

Esame labai sužavėti,  kaip dirba Ankstyvosios reabilitacijos specialistai. Atsidavę visi, net nepanašu į nemokamus užsiėmimus 🙂  Specialistai tiesiog nuostabūs ir labai atsidavę savo darbui.

Nėra nei ko lyginti su mokamais užsiėmimais.

A. G.

2023 m.

Tariame ačiū visiems – Ankstyvosios reabilitacijos gydytojai, specialistams už  įsiklausymą, kantrybę ir bendravimą.

I. V.

2023 m.

Ačiū jums labai už viską. Likome be galo patenkinti viskuo. Kaip su mumis bendravo, kaip dirbo su mūsų sūnumi. Išties NUOŠIRDUS AČIŪ VISIEMS, KAS PRISIDĖJO🙂🙂

S. R.

2023 m.

Dėkojame  visiems Ankstyvosios reabilitacijos specialistams už dėmesį ir darbą su mūsų vaiku.

A. M.

2023 m.

Norėčiau pasakyti labai ačiū. Jūsų Ankstyvosios reabilitacijos specialistai labai malonūs ir savo darbą mylintys žmonės. 

E. M

2023 m.

Nuoširdžiai dėkoju visiems – Ankstyvosios reabilitacijos gydytojai ir specialistams už profesionalumą, pagalbą, nuoširdų rūpestį viso lankymosi metu. O ypač esame dėkingi psichologei Aušrai. Registratorei esam dėkingi už palankaus mums grafiko sudarymą. Linkiu visiems nepervargti, ir tegul laimė ateina  į Jūsų gyvenimą dvigubai tiek, kiek išdalinate visiems.