Gerovės konsultantai - Šeimos slėnis
4249
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4249,page-child,parent-pageid-1715,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

 

 

Gerovės konsultantai

 

2022 metais „Šeimos slėnyje“ pradėtos teikti gerovės konsultantų paslaugos asmenims nuo 18 metų, patiriantiems psichologinių ir emocinių sunkumų. Konsultacijos yra nemokamos.

 

Jei tave ar artimąjį kankina:

✓ stresas,

✓ nerimas,

✓ panikos priepuoliai,

✓ nemiga,

✓ specifinės fobijos,

✓ depresijos epizodai

 

ar kitos psichologinės problemos, kviečiame kreiptis pagalbos.

 

Įstaigoje dirba gerovės konsultantė Lina Butvidienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specialistė turi reikalavimus atitinkantį išsilavinimą ir yra baigusi specialius žemo intensyvumo emocinio konsultavimo mokymus.

 

Taip pat įstaigoje gerovės konsultante dirba Aistė Aleckūnaitė.

Konsultantė yra baigusi Sveikatos psichologijos magistrą Vilniaus universitete bei podiplominių studijų Įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės elgesio terapijos pagrindus LSMU Neuromokslų institute. Šiuo metu studijuoja DIR Floortime modelį (DIR 201), kuris paremtas visapuse žmogaus raida (Developmental), individualiu asmens profiliu (Individual-differences) ir yra orientuotas į santykį (Relationship-based).

 

Konsultacijos vykdomos aktyviai taikant kognityvinės elgesio terapijos (KET) metodus. KET jungia dvi veiksmingas psichoterapijos rūšis – kognityvinę ir elgesio terapijas, padeda pažinti ir suprasti, kaip siejasi žmogaus mintys, emocijos ir elgesys.

 

Registracija vykdoma el. paštu: geroves.konsultantai@vilnius.lt arba 8 608 09 733

 

Konsultacijos vyksta Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centre „Šeimos slėnis” (Žolyno g. 47, Vilnius).

 

Vykstant su viešuoju transportu, įstaigą pasieksite autobusu nr. 15. Išlipkite stotelėje „Žolyno“.

Projektas „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas“ yra įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis.

 

 

 

Esame įsikūrę

 

„Šeimos slėnis“ įsikūręs Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@seimos-slenis.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME