Praktika-atsiliepimai - Šeimos slėnis
7139
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7139,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

 

 

Atsiliepimai

 

           Džiaugiuosi atlikusi darbo praktiką „Šeimos slėnyje“. Mane maloniai nustebino struktūros modernumas, įvairių sričių profesionalai,  taip pat ir nemaža dalis jaunų entuziastingų darbuotojų, kurie mane šiltai pasitiko. O ir patyrę darbuotojai kelis kartus man ištiesė ranką, kai atrodė, kad su būriu vaikų dangus griūva.

Dėl šių priežasčių tikrai rekomenduočiau šią įstaigą kitiems pradedantiems muzikos terapeutams. Išvykdama labai tikiuosi, kad mano ir mano draugų padovanoti instrumentai tarnaus, ir dulkės ant jų nesikaups. 🙂 Taip pat man būtų malonu sugrįžti ir net suorganizuoti kitų jaunų terapeutų iš Italijos.

Per praktiką supratau, kad instrumentai be žmonių, kurie vaikams juos paduoda, patys negroja. Kad labai svarbios tiek kompetencijos, tiek žmogiškumas, gebėjimas prieiti prie skirtingų charakterių, skirtingų patirčių. Bet visos pastangos man atnešė labai daug gerų emocijų ir padėjo tiek profesionaliai, tiek žmogiškai augti. Linkiu, kad šis slėnis sulauktų vis daugiau atsidavusių, užsidegusių, energingų savanorių.

Ačiū už pagalbą, patarimus, bendradarbiavimą.

Ieva Tamošaitytė

La Societa Cooperativa Sociale Oltre Onlus, Italija, 2023 m.

 

 

           Esu dėkinga savo praktikos vadovui, medicinos psichologui Domantui Pauliui Dragūnui, kuris visos praktikos metu išsamiai dalinosi savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Šio specialisto gebėjimas sudominti kiekvieną vaiką ir jo veidą papuošti šypsena motyvuoja bei  įkvepia tobulinti savo žinias siekiant užmegzti tokį ryšį su vaikais. Praktikos metu taip pat buvo suteikta galimybė susipažinti ir su kitais centro raidos specialistais, kurie kartu siekia bendrų gerų rezultatų vaikų labui. Visi centro darbuotojai pasižymėjo profesionalumu, atvirumu ir noru savo žiniomis dalintis su praktikantais, tad ačiū kiekvienam specialistui už tokį nuoširdų bendradarbiavimą.

Gabija Lukšytė

Mykolo Romerio universitetas, 2023

 

           Esu labai patenkinta atlikta praktika ir joje pasiektais rezultatais, kurių padėjo pasiekti praktikos vadovė – ergoterapeutė Gražvilė Kanclerytė. Praktikos metu sutikti specialistai buvo labai nuoširdūs, bendradarbiaujantys, profesionalūs. Kiekviena diena praleista praktikoje buvo turininga, įdomi, ir kolektyvas buvo toks, kuriame norėtųsi ne tik atlikti praktiką, bet ir dirbti ar savanoriauti. Darbuotojams ir praktikantams  yra sudarytos sąlygos saugiai dirbti, o lankytojams gauti paslaugas. „Šeimos slėnis“ – tai vieta, iš kurios po mėnesį atliktos praktikos nesinorėjo išeiti, joje dirba šaunus kolektyvas ir vyrauja jauki, saugi aplinka.

Skaistė Marija Lukoševičiūtė

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, 2022 m.

 

           Norėčiau išreikšti pagyrimo žodžius mūsų ergoterapijos praktikos mentoriui Albertui Valušiui, už labai įdomią bei informatyvią praktiką. Už norą padėti labiau įsigilinti į ergoterapijos gilumas, išsamius paaiškinimus ir pagalbą atliekant mūsų savarankišką darbą.

Dovilė Matuizo, 2022 m.

 

 

           Praktika „Šeimos slėnyje“ paliko puikų įspūdį. Labai patiko dirbančių specialistų profesionalumas, atvirumas ir geranoriškumas. Po šios praktikos išsinešiau daug asmeninių įžvalgų, kurios, manau, tikrai prisidėjo prie mano profesinio augimo.

Ką tobulinčiau? Nematau ką, nes viskas iki šiol atrodo puiku.

Miglė Giedraitytė, 2022 m.

 

           Atliekant praktiką „Šeimos slėnyje“ įgavau daug naudingų žinių ir praktinių gebėjimų, pamačiau daug įdomių ir inovatyvių priemonių ugdyti vaikus. Praktikos aplinka ir atmosfera buvo jauki ir maloni. O labiausiai dėkoju praktikos mentorei Viktorijai, kuri labai motyvavo ir drąsino visos praktikos metu.

Dėkoju Jums už suteiktą galimybę atlikti praktiką „Šeimos slėnyje“.

Goda Ašinskaitė, 2022 m.

 

            „Šeimos slėnį“ vaikystės pedagogikos praktikai atlikti pasirinkau neatsitiktinai – į valstybinius ar privačius lopšelius-darželius atvedama vis daugiau vaikų, kurie turi raidos sutrikimų, tačiau pedagogai dažnu atveju turi per mažai žinių, kaip dirbti su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais, kaip juos integruoti į bendras ugdomąsias veiklas. Todėl norėjau pati suprasti tokių vaikų ugdymo specifiką, individualių ugdymo planų sudarymą, darbą su kiekvienu vaiku atskirai.

Praktika nebuvo lengva – šis ugdymo centras yra labai specializuotas, jame šalia ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo specialistų dirba labai daug vaiko raidos specialistų: logopedai, ergoterapeutai, kineziterapeutai, dailės, muzikos, keramikos specialistai, su kurių veikla turėjau galimybės išsamiai susipažinti.

            Ačiū už suteiktą praktikos galimybę ir naujas žinias.

Vilniaus kolegijos studentė Jurgina, 2021 m.

 

           Man didelį įspūdį padarė rami, draugiška ir palanki „Šeimos slėnio“ atmosfera bei tikri savo srities profesionalai, padedantys vaikams augti.

Būtent praktikos laikotarpiu supratau, kad dirbu su dideliu noru ir motyvacija. Tikiu, kad kineziterapija gali pagerinti mažo žmogaus gyvenimo kokybę, taigi esu pasiryžusi tapti šios srities profesionale, kuri galėtų tai padaryti.

Praktikantė Olga, 2021 m.

Esame įsikūrę

 

„Šeimos slėnis“ įsikūręs Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@seimos-slenis.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME