Praktika-atsiliepimai - Šeimos slėnis
7139
page-template-default,page,page-id-7139,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219,elementor-page elementor-page-7139

Diana

Kolpingo kolegija, 2024 m.

Jaučiu begalinį dėkingumą  Anai Kazlauskienei už galimybę atlikti praktiką "Šeimos slėnyje".  Ana ir čia dirbantis personalas buvo man ypatingai draugiški, o aplinka jauki ir įgalinanti. Čia visa esybe išjaučiau, kad čia dirbantys žmonės yra kur kas daugiau nei tik asmenybės, čia pajutau kokia graži ir mylinti yra žmogaus siela. Begalinis Ačiū Jums už plačias ir atviras Jūsų širdis, ačiū, kad atiduodate save visiems vaikams, kuriuos kasdien pasitinkate su meile.

Miriam

Vilniaus kolegija, 2024 m.

Atlikau stažuotę kineziterapeuto licencijai pratęsti 2024 gegužės mėn. Noriu labai padėkoti stažuotės mentorei kineziterapeutei Vaidai už skirtą laiką, įgytą patirtį bei žinias. Rekomenduoju ir kitiems kineziterapeutams bei kineziterapijos studentams. Ačiū ir sėkmės jums.

Monika

Vilniaus universitetas, 2023 m.

Socialinio darbo magistro studijų praktika Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centre “Šeimos slėnis” paliko didelį įspūdį. Praktikos metu turėjau galimybę susipažinti su įvairiomis, organizacijoje teikiamomis socialinėmis paslaugomis bei inovatyviais metodais. Taip pat įgijau žinių, kaip vyksta organizacijos valdymas, kokių kasdienių iššūkių kyla ir kaip jie turi būti sprendžiami. Šiuo metu jau dirbu socialine darbuotoja, tačiau praktika „Šeimos slėnyje“ įkvėpė toliau gilinti žinias ir tęsti šį darbą. Galiu teigti, jog praktika „Šeimos slėnyje“ yra geras pasirinkimas socialinio darbo studentams, nes organizacija rūpinasi, kad socialinės paslaugos būtų teikiamos profesionaliai. Ypatingai nustebino organizacijos skiriamas dėmesys prasmingam paslaugų gavėjų įtraukimui į organizacijos veiklą. Universiteto dėstytojai, atsakingai už praktikos organizavimą, rekomendavau pasiūlyti būsimiems socialinio darbo bakalauro ar magistro studijų studentams atlikti praktiką “Šeimos slėnyje”. Nuoširdžiai dėkoju praktikos vadovei Anai Kazlauskienei už skirtą laiką, išsamiai atsakytus klausimus, pagalbą sėkmingai įvykdant skirtas užduotis.

Agnė

Mykolo Romerio universitetas, 2023 m.

Labai norėčiau padėkoti visam "Šeimos slėnio" kolektyvui, kad suteikė galimybę atlikti medicinos psichologijos praktiką būtent šioje įstaigoje. Prieš pradėdama praktiką jaučiausi nedrąsiai, bet praktikos vadovo Domanto dėka, viskas pasikeitė labai greit. Praktikos vadovas Domantas buvo labai paslaugus – atsakydavo į visus iškilusius klausimus, paaiškindavo, kodėl ir kaip dirba su vaikais. Jis nuolat dalinosi informacija, klausė klausimus, susijusius su psichologo darbu, ir juos papildydavo. Praktikos vadovas noriai dalijosi literatūra, kurią būtų naudinga perskaityti, vėliau perskaitytas knygas aptardavome. "Šeimos slėnyje" pamačiau, kaip skirtingų sričių specialistai dirba bendrai, norėdami kuo labiau padėti vaikams. Praktikos metu turėjau galimybę stebėti kitų specialistų darbą, kuris paliko tikrai gerą įspūdį. Supratau, kiek daug pastangų yra dedama norint padėti vaikams. Taip pat norėčiau padėkoti visiems "Šeimos slėnio" darbuotojams, kurie su manimi elgėsi labai gražiai.
Agnė

Jovita

Vilniaus kolegija, 2023 m.

Džiaugiuosi galėdama atlikti bendrosios slaugos praktiką „Šeimos slėnyje“. Čia buvo jau mano antroji praktika šioje įstaigoje, mane labai nudžiugino darbuotojų profesionalumas, ir noras padėti vaikams su negalia. Kaip bendrosios praktikos slaugytojos mano pareiga buvo slaugyti ir padėti vaikams. Mano praktikos vadovė Lilija Basiul yra nepakartojamas žmogus, ji mane lydėjo visą praktikos laikotarpį. Kiekviena diena praleista praktikoje buvo turtinga, įdomi ir įgavau daug naudingų žinių ir praktinių gebėjimų. Ačiū šios įstaigos darbuotojams, kurie paaiškindavo visas detales, susijusias su vaikų sveikata. „Šeimos slėnis“ – tai vieta, iš kurios po trijų mėnesių praktikos nesinorėjo išeiti, joje dirba talentingi ir malonūs darbuotojai. Rekomenduoju šią įstaigą kitiems praktikantams, kad jie galėtų iš vidaus pasižiūrėti, kaip dirba profesionalai su vaikais, kurie turi raidos sutrikimų.

Ieva

La Societa Cooperativa Sociale Oltre Onlus, Italija, 2023 m.

Džiaugiuosi atlikusi darbo praktiką „Šeimos slėnyje“. Mane maloniai nustebino struktūros modernumas, įvairių sričių profesionalai, taip pat ir nemaža dalis jaunų entuziastingų darbuotojų, kurie mane šiltai pasitiko. O ir patyrę darbuotojai kelis kartus man ištiesė ranką, kai atrodė, kad su būriu vaikų dangus griūva.
Dėl šių priežasčių tikrai rekomenduočiau šią įstaigą kitiems pradedantiems muzikos terapeutams. Išvykdama labai tikiuosi, kad mano ir mano draugų padovanoti instrumentai tarnaus, ir dulkės ant jų nesikaups. 🙂 Taip pat man būtų malonu sugrįžti ir net suorganizuoti kitų jaunų terapeutų iš Italijos.
Per praktiką supratau, kad instrumentai be žmonių, kurie vaikams juos paduoda, patys negroja. Kad labai svarbios tiek kompetencijos, tiek žmogiškumas, gebėjimas prieiti prie skirtingų charakterių, skirtingų patirčių. Bet visos pastangos man atnešė labai daug gerų emocijų ir padėjo tiek profesionaliai, tiek žmogiškai augti. Linkiu, kad šis slėnis sulauktų vis daugiau atsidavusių, užsidegusių, energingų savanorių.
Ačiū už pagalbą, patarimus, bendradarbiavimą.

Gabija

Mykolo Romerio universitetas, 2023

Esu dėkinga savo praktikos vadovui, medicinos psichologui Domantui Pauliui Dragūnui, kuris visos praktikos metu išsamiai dalinosi savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Šio specialisto gebėjimas sudominti kiekvieną vaiką ir jo veidą papuošti šypsena motyvuoja bei įkvepia tobulinti savo žinias siekiant užmegzti tokį ryšį su vaikais. Praktikos metu taip pat buvo suteikta galimybė susipažinti ir su kitais centro raidos specialistais, kurie kartu siekia bendrų gerų rezultatų vaikų labui. Visi centro darbuotojai pasižymėjo profesionalumu, atvirumu ir noru savo žiniomis dalintis su praktikantais, tad ačiū kiekvienam specialistui už tokį nuoširdų bendradarbiavimą.

Skaistė

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, 2022 m.

Esu labai patenkinta atlikta praktika ir joje pasiektais rezultatais, kurių padėjo pasiekti praktikos vadovė – ergoterapeutė Gražvilė Kanclerytė. Praktikos metu sutikti specialistai buvo labai nuoširdūs, bendradarbiaujantys, profesionalūs. Kiekviena diena praleista praktikoje buvo turininga, įdomi, ir kolektyvas buvo toks, kuriame norėtųsi ne tik atlikti praktiką, bet ir dirbti ar savanoriauti. Darbuotojams ir praktikantams yra sudarytos sąlygos saugiai dirbti, o lankytojams gauti paslaugas. „Šeimos slėnis“ – tai vieta, iš kurios po mėnesį atliktos praktikos nesinorėjo išeiti, joje dirba šaunus kolektyvas ir vyrauja jauki, saugi aplinka.

Dovilė

2022 m.

Norėčiau išreikšti pagyrimo žodžius mūsų ergoterapijos praktikos mentoriui Albertui Valušiui, už labai įdomią bei informatyvią praktiką. Už norą padėti labiau įsigilinti į ergoterapijos gilumas, išsamius paaiškinimus ir pagalbą atliekant mūsų savarankišką darbą.

Miglė

2022 m.

Praktika „Šeimos slėnyje“ paliko puikų įspūdį. Labai patiko dirbančių specialistų profesionalumas, atvirumas ir geranoriškumas. Po šios praktikos išsinešiau daug asmeninių įžvalgų, kurios, manau, tikrai prisidėjo prie mano profesinio augimo.
Ką tobulinčiau? Nematau ką, nes viskas iki šiol atrodo puiku.

Goda

2022 m.

Atliekant praktiką „Šeimos slėnyje“ įgavau daug naudingų žinių ir praktinių gebėjimų, pamačiau daug įdomių ir inovatyvių priemonių ugdyti vaikus. Praktikos aplinka ir atmosfera buvo jauki ir maloni. O labiausiai dėkoju praktikos mentorei Viktorijai, kuri labai motyvavo ir drąsino visos praktikos metu.
Dėkoju Jums už suteiktą galimybę atlikti praktiką „Šeimos slėnyje“.

Jurgina

Vilniaus kolegija 2022 m.

„Šeimos slėnį“ vaikystės pedagogikos praktikai atlikti pasirinkau neatsitiktinai – į valstybinius ar privačius lopšelius-darželius atvedama vis daugiau vaikų, kurie turi raidos sutrikimų, tačiau pedagogai dažnu atveju turi per mažai žinių, kaip dirbti su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais, kaip juos integruoti į bendras ugdomąsias veiklas. Todėl norėjau pati suprasti tokių vaikų ugdymo specifiką, individualių ugdymo planų sudarymą, darbą su kiekvienu vaiku atskirai.
Praktika nebuvo lengva – šis ugdymo centras yra labai specializuotas, jame šalia ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo specialistų dirba labai daug vaiko raidos specialistų: logopedai, ergoterapeutai, kineziterapeutai, dailės, muzikos, keramikos specialistai, su kurių veikla turėjau galimybės išsamiai susipažinti.
Ačiū už suteiktą praktikos galimybę ir naujas žinias.

Olga

2021 m.

Man didelį įspūdį padarė rami, draugiška ir palanki „Šeimos slėnio“ atmosfera bei tikri savo srities profesionalai, padedantys vaikams augti.
Būtent praktikos laikotarpiu supratau, kad dirbu su dideliu noru ir motyvacija. Tikiu, kad kineziterapija gali pagerinti mažo žmogaus gyvenimo kokybę, taigi esu pasiryžusi tapti šios srities profesionale, kuri galėtų tai padaryti.