Vaikų dienos centras - Šeimos slėnis
1594
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1594,page-child,parent-pageid-3075,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

 

 

 

Vaikų dienos centras

 

Vaikų dienos centras (Pagalbos vaikui ir šeimai skyriaus Dienos socialinės globos poskyris) – tai ,,Šeimos slėnio“ padalinys, teikiantis paslaugas vaikams iki 18 metų, turintiems negalią. Licencija socialinei globai teikti Nr. L000000967 (išduota 2021-09-03).

 

Taikydami metų patikrintas, naujausias šiuolaikines metodikas, kvalifikuoti specialistai teikia kompleksines individualizuotas paslaugas vaikams ir visai šeimai.

 

Kiekvieno vaiko poreikiai yra individualizuojami ir taip sudaromos sąlygos asmenybei visapusiškai vystytis – ugdosi vaiko gebėjimai, skatinamas pozityvus elgesys, daug dėmesio skiriama vaiko integracijai į visuomenę.

 

Vilniaus miesto gyventojų, laukiančių eilėje paslaugai gauti, skaičius

 

Dienos centre teikiama kompleksinė pagalba negalią turintiems vaikams

Kiekvieno vaiko poreikiai yra individualizuojami, yra sudaromos sąlygos asmenybei visapusiškai vystytis – ugdosi vaiko gebėjimai, skatinamas pozityvus elgesys, daug dėmesio skiriama vaiko integracijai į visuomenę.

Bendradarbiavimas su tėvais

 

Dienos centre teikiamos ilgalaikės, individualios psichologo konsultacijos. Taip pat kiekvieną mėnesį yra organizuojamos tėvų savipagalbos grupės – tai panašią patirtį turinčių tėvų susitikimai, per kuriuos, dalyvaujant psichologui, dalijamasi asmeninėmis istorijomis ir išgyvenimais, diskutuojama aktualiomis temomis: ABBA terapija, delfinų terapija, alternatyvioji komunikacija. Grupėje paprastai dalyvauja 5–10 žmonių.

 

Tėvai bendradarbiauja ir bendrauja „Facebook“ Vaikų dienos centro grupėje. Vieni kitiems pateikia pasiūlymus, džiaugiasi akimirkomis iš savo vaikų gyvenimo, planuoja šventes, renginius. Taip pat Dienos centro darbuotojai pasidalina nuotraukomis, ką vaikai veikia per dieną, pasidžiaugia vaikų pasiekimais.

Esame įsikūrę

 

„Šeimos slėnis” įsikūręs Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@seimos-slenis.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME