Atokvėpis

 

Trumpalaikės socialinės globos laikino atokvėpio paslaugos – tai savalaikių ir būtinų paslaugų kompleksas vaikams/paaugliams nuo 14 iki 18 metų amžiaus, turintiems negalią ir/ar psichikos ir/ar elgesio sutrikimus, jų tėvams, šeimos nariams, globėjams, rūpintojams, kurie laikinai dėl tam tikrų priežasčių negali pasirūpinti ar prižiūrėti vaikų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra.

 

Laikino atokvėpio paslaugos teikiamos ne mažiau kaip 12 val. per parą, iki 6 mėn. per metus arba iki 5 parų per savaitę, neterminuotai.

 

Atokvėpyje nuolat dirba  13  specialistų: logopedai, ergoterapeutai, vaikų psichiatrai, psichologai, specialieji pedagogai, socialiniai darbuotojai, užimtumo specialistai, priežiūros specialistai ir kitų sričių specialistai, nuolat keliantys kvalifikaciją Europos ir kitų pasaulio šalių rengiamuose mokymuose.

 

Atokvėpyje teikiamos paslaugos kasmet tobulėja, specialistai dirba taikydami efektyvius ir šiuolaikiškus metodus – Tomatis® terapiją, hidroterapiją, sensorinius kambarius, išmaniąsias lentas, For brain ausines, smėlio, druskos bei dailės terapijas.

 

Ugdytiniams rengiamos išvykos į parduotuves (mokant savarankiškumo įgūdžių), į lankytinas vietas supažindinant su Vilniaus apylinkėmis ir pačia sostine (siekiant lavinti paauglių socialinį bendravimą, ruošiant ugdytinius sėkmingai integruotis į visuomenę).

 

Atokvėpio personalas nuolat stengiasi, kad teikiamos paslaugos garsėtų ne tik aukštos kvalifikacijos specialistais bet ir sėkmingais gydymo/terapijos ir slaugos rezultatais, bei šilta, nuoširdžia atmosfera čia apsistojusiems paaugliams ir juos prižiūrintiems tėvams/globėjams.

 

Paauglių tėvai ar globėjai yra nuolat konsultuojami psichologų.

 

Pageidaujantys gauti šias paslaugas turi kreiptis į savo seniūniją.

Esame įsikūrę

 

„Šeimos slėnis“ įsikūręs Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@seimos-slenis.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME