Atokvėpis

 

Trumpalaikės socialinės globos laikino atokvėpio paslaugos – tai savalaikių ir būtinų paslaugų kompleksas vaikams ir paaugliams nuo 0 iki 18 metų amžiaus, turintiems negalią ir / ar psichikos ir / ar elgesio sutrikimus, jų tėvams, šeimos nariams, globėjams, rūpintojams, kurie laikinai dėl tam tikrų priežasčių negali pasirūpinti ar prižiūrėti vaikų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra. Atokvėpio paslauga teikiama visą parą, todėl vaikai gali būti palikti ilgesniam laikui (ne mažiau kaip 12 val.) – savaitei, mėnesiui ar pagal poreikį iki 6 mėnesių per metus arba iki 5 parų per savaitę, neterminuotai.

 

Trumpalaikės socialinės globos laikino atokvėpio paslaugos Vilniaus kompleksinių paslaugų centre ,,Šeimos slėnis“ teikiamos vaikams, su negalia, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Vilniaus miesto savivaldybėje. Dėl trumpalaikės socialinės globos paslaugų skyrimo vaiko tėvai (globėjai, rūpintojai) ar kiti teisėti vaiko atstovai turi kreiptis pagal gyvenamąją vietą į Socialinio darbo skyriaus darbuotojus. Vaikams paslaugos skiriamos Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus sprendimu. Daugiau informacijos dėl dokumentų pateikimo tvarkos rasite paspaudę šią nuorodą.

 

Atokvėpyje nuolat dirba 13 specialistų: logopedai, ergoterapeutai, vaikų psichiatrai, psichologai, specialieji pedagogai, socialiniai darbuotojai, užimtumo specialistai, priežiūros specialistai ir kitų sričių specialistai, nuolat keliantys kvalifikaciją Europos ir kitų pasaulio šalių rengiamuose mokymuose.

 

Atokvėpyje teikiamos paslaugos kasmet tobulėja, specialistai dirba taikydami efektyvius ir šiuolaikiškus metodus – Tomatis® terapiją, hidroterapiją, sensorinius kambarius, išmaniąsias lentas, For brain ausines, smėlio, druskos bei dailės terapijas.

 

Ugdytiniams rengiamos išvykos į parduotuves (mokant savarankiškumo įgūdžių), į lankytinas vietas supažindinant su Vilniaus apylinkėmis ir pačia sostine (siekiant lavinti paauglių socialinį bendravimą, ruošiant ugdytinius sėkmingai integruotis į visuomenę).

 

Atokvėpio personalas nuolat stengiasi, kad teikiamos paslaugos garsėtų ne tik aukštos kvalifikacijos specialistais bet ir sėkmingais gydymo/terapijos ir slaugos rezultatais, bei šilta, nuoširdžia atmosfera čia apsistojusiems paaugliams ir juos prižiūrintiems tėvams/globėjams.

 

Paauglių tėvai ar globėjai yra nuolat konsultuojami psichologų.

Esame įsikūrę

 

„Šeimos slėnis” įsikūręs Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@seimos-slenis.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME