Ankstyvoji reabilitacija - Šeimos slėnis
2716
page-template-default,page,page-id-2716,page-child,parent-pageid-3075,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

 

 

Ankstyvoji reabilitacija

 

Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos (VRSAR) paslauga – tai specialistų komandos teikiama  ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslauga, užtikrinanti:

  • ankstyvą vaikų raidos sutrikimų diagnostiką;
  • ankstyvą kompleksinę pagalbą raidos sutrikimų ar jų rizikos veiksnių turintiems vaikams, jų tėvams ar globėjams.

 

Paslaugos yra skirtos vaikams nuo 0 iki 7 metų, vaikams iki 4 metų šios paslaugos teikiamos prioritetine tvarka. Priklausomai nuo raidos sutrikimo sunkumo (diagnozės) skiriama 20 arba 40 paslaugų kompleksų per metus. VRSAR  ambulatorinių paslaugų kompleksą sudaro ne mažiau kaip dvi diagnostikos ar gydymo procedūros.

 

VRSAR paslaugos nemokamos, jas apmoka Teritorinės ligonių kasos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų.

Registracija telefonu: + 370 670 01092

 

Informacija apie laukimo eiles, kurioms taikoma stebėsena

Paslaugos pavadinimas

2024 m. balandžio  mėnesio 10 d.

laukimo eilė kalendorinėmis dienomis

Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos

dienos stacionaro paslauga

315

 

Ką daryti, jei laukimo trukmė Jums per didelė?

 

  • Asmenys, turintys siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai, turi teisę kreiptis į bet kurią įstaigą, kuri yra pasirašiusi sutartį su teritorine ligonių kasa dėl šių paslaugų teikimo. 
  • Pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatytą tvarką gydytojas, išrašantis siuntimą, turi nurodyti bent 3 įstaigas, kuriose teikiamos atitinkamos sveikatos priežiūros paslaugos.
  • Įstaigų, pasirašiusių sutartį su teritorine ligonių kasa, sąrašus ir informaciją apie paslaugų laukimo eiles galite rasti interneto svetainėje: 

https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/paslaugos/e-paslaugos/kur-ir-kiek-reikia-laukti-norint-gauti-sveikatos-prieziuros-paslaugas

 

Esame įsikūrę

 

„Šeimos slėnis” įsikūręs Antakalnyje, vaizdingo Pavilnių regioninio parko teritorijoje, todėl yra puikios sąlygos vaikučiams įkvėpti gryno oro einant pasivaikščioti į parką ar žaidžiant erdviame mūsų kieme.

 

Telefonas:  + 370 5 234 0300
administracija@seimos-slenis.lt

 

DARBO LAIKAS:

I–IV : 07:30 – 16:15
V: 07:30 – 15:00
VI–VII:  NEDIRBAME