Paslaugos - Šeimos slėnis
3075
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3075,page-parent,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

Paslaugos

Dienos centras

 

Taikydami metų patikrintas bei naujausias šiuolaikines metodikas, kvalifikuoti specialistai teikia kompleksines, tęstines, individualizuotas paslaugas ne tik negalią ar raidos sutrikimą turinčiam vaikui, bet ir visai jo šeimai.

Daugiau

Atokvėpis

 

Tai trumpalaikės socialinės globos paslaugos šeimoms, laikinai negalinčioms prižiūrėti negalią ar raidos sutrikimą turinčio vaiko (nuo gimimo iki 18 metų) dėl tam tikrų priežasčių (ligos, komandiruotės, atostogų ir kt.).

Daugiau

Ankstyvoji reabilitacija

 

Profesionali sveikatos priežiūros specialistų komanda, kuri rūpinasi globotinių sveikatos priežiūra ir  profilaktika bei  teikia antrines ambulatorines Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos paslaugas.

Daugiau

Mobili komanda

 

Profesionali specialistų komanda (psichologas ir socialinis darbuotojas), teikianti individualius vaiko ir šeimos poreikius atitinkančias psichosocialines paslaugas vaikui ir šeimai jų namuose.

Daugiau