Savanorystė - Šeimos slėnis
6934
page-template-default,page,page-id-6934,page-child,parent-pageid-1715,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

 

SAVANORYSTĖ “ŠEIMOS SLĖNYJE”

 

Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centras „Šeimos slėnis“ – organizacija, teikianti socialines, sveikatos priežiūros ir ugdymo paslaugas vaikams su negalia ir raidos sutrikimais bei jų šeimos nariams. 

 

Mūsų darbuotojai kasdien ugdo bei skatina mažųjų gebėjimą pasirūpinti savimi ir integruotis visuomenėje. Šis darbas reikalauja daug jėgų, noro būti svarbia bendruomenės dalimi ir bendrystės darbe.

 

Šeimos slėnis – tai organizacija atvira savanorystei, priimanti nuoširdžius ir prasmingai laiką praleisti norinčius žmones. Čia savanoriauti verta, nes:

  • Tai atveria galimybes pažinimui;
  • Tai padeda kurti vertę sau ir kitam;
  • Tai įprasmina kasdienybę.

 

Labai lauktume savanorių, kurie galėtų mūsų centro vaikams pravesti muzikos terapijos, dailės terapijos, keramikos, teatro, sportinius ir lauko užsiėmimus. Priklausomai nuo vaikų amžiaus aktyvius ir nelabai užsiėmimus lauke. Savanorius taip pat kviestume prisijungti prie renginių, pasirodymų, išvykų organizavimo.

 

Visus susidomėjusius savanoriavimo galimybe „Šeimos slėnyje“ kviečiame užpildyti savanorio anketą (parsisiųsti) ir atsiųsti el. paštu: savanoriavimas@seimos-slenis.lt. Kilus klausimams apie savanoriavimo galimybes galima pasiteirauti tel. nr. +370 665 05 286.

 

„Šeimos slėnis“ nuo šių metų kovo mėn. 21 d. yra akredituota jaunimo savanorius priimanti organizacija. Džiaugiamės, kad galėsime prisidėti ir skirti dėmesio aktyviam Lietuvos jaunimui suteikdami erdvę įgyti bei ugdytis reikiamas kompetencijas veikiant socialiniame kontekste. Kviečiame kiekvieną jauną žmogų domėtis, kokias galimybes atveria savanorystė, ir rinktis visuomenei naudingą veiklą.

Jaunimo savanoriška tarnyba – tai Jaunimo reikalų agentūros koordinuojama programa, kuri kviečia jaunuolius nuo 14 iki 29 metų atlikti savanorišką veiklą ir ugdyti bendrąsias kompetencijas pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje. Savanoriai, kurie įgyvendina ne mažiau kaip 6 mėnesių (ne mažiau kaip 40 val. / mėn.) nenutrūkstamą tarnybą, gauna pažymėjimą, suteikiantį galimybę įgyti 0,25 konkursinio balo stojant į Lietuvos aukštųjų mokyklų bakalauro studijų programas.

Daugiau informacijos: Jaunimo savanoriška tarnyba | JRA

Darbo su vaikais apribojimai