„Šeimos slėnio“ organizuotas seminaras - Šeimos slėnis
7719
post-template-default,single,single-post,postid-7719,single-format-standard,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

„Šeimos slėnio“ organizuotas seminaras

 

Įvyko „Šeimos slėnio“ organizuotas seminaras

 

2024 m. balandžio 29–30 dienomis Vilniuje, Conti viešbučio konferencijų salėje įvyko Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centro „Šeimos slėnis“ organizuotas dviejų dienų seminaras „Dispraksijos įveikimas ir DPM modelis“. Renginį atidarė „Šeimos slėnio“ direktorė Renata Rimdžiuvienė, pasveikinusi seminaro lektorę bei gausiai susirinkusius seminaro dalyvius. Seminaro lektorė Maude Le Roux skaityti seminaro atvyko iš Jungtinių Amerikos valstijų. Maude Le Roux Academy savininkė ir vadovė, ergoterapeutė, turinti beveik trijų dešimtmečių darbo patirtį, daugiau nei šimtui seminaro klausytojų pristatė dispraksijos sutrikimą, jo rūšis, aptarė dispraksijos sąsajas su kitais kompleksiniais raidos sutrikimais. Praktinėje seminaro dalyje dalyviai galėjo išmokti, kaip, pasitelkus paprastas parankines priemones ar specializuotus prietaisus, galima patikrinti, ar paslaugų gavėjui būdinga regėjimo dispraksija ir kt.

Seminare kvalifikaciją kėlė ergoterapeutai, logopedai, kineziterapeutai, medicinos psichologai, užimtumo specialistai.

  1. Le Roux apsilankė ir „Šeimos slėnyje“, atsakė į įstaigos specialistų klausimus. Seminaras bei bendravimas su M. Le Roux praturtino jų žinias apie dispraksijos sutrikimą, leido profesine, gerąja patirtimi pasidalinti tarptautiniu mastu.