Tegul pavasaris ateina greičiau - Šeimos slėnis
7559
post-template-default,single,single-post,postid-7559,single-format-standard,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

Tegul pavasaris ateina greičiau

 

 

 

 

Tegul pavasaris ateina greičiau

 

 

Jei ilga žiema išsekino ne tik kūną, jei jus ar artimąjį kankina nerimas, stresas, nemiga, specifinės fobijos, panikos priepuoliai, kviečiame kreiptis pagalbos į gerovės konsultantus, tegul pavasaris ateina greičiau.

 

Vilniuje paslaugas teikia 4 gerovės konsultantai, kurie konsultuoja Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centre „Šeimos slėnis“ ir Vilniaus miesto socialinių paslaugų centre, kur teikia nemokamą psichologinę pagalbą.

 

Gerovės konsultantai yra specialistai, turintys reikalavimus atitinkantį išsilavinimą, baigę specialius žemo intensyvumo emocinio konsultavimo mokymus, remdamiesi kognityvine ir elgesio terapija konsultuojantys asmenis, patiriančius psichologinių ir emocinių sunkumų.

 

Projektas „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas“ yra įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis.

 

Registracija telefonu: 8 608 09733

El. paštu: geroves.konsultantai@vilnius.lt

Kviečiame jaustis geriau!