Kviečiame skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio „Šeimos slėniui“ - Šeimos slėnis
4806
post-template-default,single,single-post,postid-4806,single-format-standard,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

Kviečiame skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio „Šeimos slėniui“

Kviečiame prisidėti prie Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centro „Šeimos slėnis“ veiklos gerinimo, paskyrus 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

 

Pernai Jūsų geranoriškumo dėka įrengėme keramikos ir smėlio terapijos kambarius. Šios erdvės suteikia vaikams teigiamų emocijų, lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką, gerina vaikų sensorinę ir emocinę būklę. Taip pat už Jūsų paaukotas lėšas mūsų mažieji klientai gali ne tik mėgautis grynu oru „Šeimos slėnio“ kieme, miško apsuptyje, bet ir atsipalaiduoti naujose lauko sūpynėse.

 

Tęstinė Jūsų parama padės mums teikti kokybiškesnes paslaugas vaikams, turintiems negalią, ir padėti jų šeimoms gyventi visavertį gyvenimą.   

 

Primename, kad skirti 1,2 proc. GPM dalį Jūs galite elektroniniu būdu, prisijungę prie Valstybinės mokesčių inspekcijos skilties Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir užpildę formą FR0512.

 

Jūs taip pat galite skirti finansinę paramą atlikdami vienkartinį arba periodinį pavedimą į banko sąskaitą:

AB LUMINOR bankas, A/s LT894010051003381184, įstaigos kodas – 191645111

 

Ačiū už Jūsų gerumą ir mūsų veiklos palaikymą!

„Šeimos slėnio“ komanda