Ir vasarą sninga... - Šeimos slėnis
2868
post-template-default,single,single-post,postid-2868,single-format-standard,acl-sitelinx,sitelinx-underline-important,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-underline,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5219

Ir vasarą sninga…

Sniegas, rožės lede ir dar vasarą… neįtikėtina, bet realu Štai taip pramogauja mūsų, “Šeimos slėnio”, mažieji! Išėję į kiemą savo akimis negalėjome patikėti, ant žalios žalios žolės ledo kūbai, o juose… rožės!???? Pasišokinėdami vaikučiai puolė žiūrėti šių stebuklų… kas rankutėmis liesti, o kas ir palaižyti, juk gal tai didelis saldainis? ????????
Staiga.. pasigirta muzika ir iš dangaus pasipila sniegas… mažos akytės pilnos nuostabos… kaip, juk vasara… o dar ir suaugę juos ragina žaisti. ????
Pirmieji puola drąsiausieji ir krykštaudami, “plaukiodami” sniege kviečiasi draugus ☺️ pagaliau pilna pieva sniego, besijuokiančių baltų, tarsi senis besmegenis, vaikų.☃️???? O kaip smagu, kai gali pribėgti prie direktorės ir, be ceremonijų, šaukiant “Renataaa….”(mes juk šeima, o namuose vieni kitus juk vadiname vardais!) įsitempti į sniego kalną ????????
Aplinkiniams labai smagu žiūrėti, tačiau Renatos “likimo” neišvengė ir Miglė, Lilija, Aurelija, Jolanta, Algimantas, Denis, Paulius ir kt. Juk taip nuostabu, tikra šeima! Už šiuos nuostabius įspūdžius visi norime padėkoti mūsų draugams – Aivaras Kurauskas ir Ugnies sokis, Pauliui Orlovui ir LEDO MEISTRAI ????????